2006

  • 20065. místo reining (restricted division), FEI World Reining Masters, Denver (USA), Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING SUN
  • 9. místo Open reining (open division), FEI World Reining Masters, Denver (USA), Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING SUN
  • Vítěz NRHA Youth 14-18, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining mládeže, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining mládeže, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, KR HAPPY HOUR
  • Vítěz Autodemont Freestyle Reining, Ride in Colours 2006, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. místo reining Amater, Ride in Colours 2006, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Junior reining, Ride in Colours 2006, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 2. místo NRHA Open, Ride in Colours 2006, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 2. místo Senior reining, Ride in Colours 2006, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 4. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Vítěz Senior reining, MČR Dospělí WRC ČR 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Senior reining, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz freestyle reining, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. misto reining open, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Marián Štihel, CB SUGAR DUNNIT
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • Vítěz western riding, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 2. misto Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 3. misto Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining open, CRI 1*, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 2. místo reining open, CRI 1*, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 4. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 4. místo reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marián Štihel, NA SMART DOC DUTCH
  • 3. místo western pleasure mládeže, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining Amater, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo western horsemanship mládeže, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz reining mládeže, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 2. místo Senior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • 2. místo Junior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • Vítěz Junior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marián Štihel, NA SMART DOC DUTCH
  • 3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz reining Amater, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Naše úspěchy

Jsme hrdi na to, že se nám dostává příležitosti trénovat a předvádět mnoho talentovaných koní. Níže je jen část z dosažených výsledků. Mimořádné poděkování patří všem majitelům, kteří nám dávají příležitost tyto talentované koně trénovat a předvádět.

 

Jsme rovněž hrdi na to, že můžeme pomáhat talentovaným mladým jezdcům a amatérským jezdcům v České republice. Během let jsme spolu dosáhli mnoha úspěchů díky týmové práci nás trenérů a skvělých klientů. Týmová práce je nedílnou součástí každodenního dění v PAINT HORSE s.r.o.

2016

2015

2015

Šampión roku 2015 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

vítěz OM ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR ČJF Krakovany, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

6. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining amatér, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

3. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining junior, Hynek Fister

3. místo M-ČR ČJF Krakovany, reining junior, Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

4. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

5. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Veronika Rolínková

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining amatér, SK Smart Command, David Zdráhal

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining junior, SK Smart Command,David Zdráhal

2. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, SK Smart Command, Klára Šalková

4. místo Mistrovství ČR WRC Kozlovice, reining junior,SK Smart Command, Klára Šalková

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

6. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

4. místo AQHA show Kozlovice - reining Junior - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

6. místo - MČR WRC Kozlovice - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

2. místo OM SM ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

3. místo závody WRC Čeladná - reining Junior - SK Chic N Shine,Klára Šalková

9. místo Mistrovství ČR ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

5. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo Oblastní mistrovství ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

1. místo závody WRC Horka n/Mor., reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

2. místo WRC závody Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner, Klára Šalková

2 místo Oblastní mistrovství ČJF, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

1. místo  závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz,  Martina Zelená

5. místo  závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

6. místo OM ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

5. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

2014

Kůň roku 2014 ČJF Marian Štihel, SK Whizchic

Marian Štihel s SK Whizchic - Šampión roku 2014 ČJF, Marian Štihel, SK Whizchic

Šampión roku 2014 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR ČJF, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR WRC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior,Marian Štihel, SK Whizchic

1 . místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Oblastního Mistrovství SM oblasti, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Poháru Kozlovice Cup 2014 - reining Junior (WRC), Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Horka n.Moravou, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo MEC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity L3 a L4, NRHA Roleski 4 Spins Circuit Show III, Polsko – SK Smart Whiz Olena, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

9. místo – reining jednotlivců, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 WRC, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2013

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

5. místo AQHA show Kozlovice Horses In Motion - Halter stallions 3 years old, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

1. místo - Mistrovství ČR ČJF, Krakovany, reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

3. místo NRHA Roleski 4 Spins, Roleski Ranch, Polsko - Open 3 yo  Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity, NRHA Roleski 4 Spins, Polsko – Miki Shining Easter, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining družstev, MČR ČJF, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2012

2. místo – 4-yo Non Pro Futurity, NRHA Czech, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo –  Youth 14-18, NRHA Czech, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

5. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka –  Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – One Tuff Ruf, v

Šampión roku 2012 WRC, reining mládež – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás