2007

Vítěz NRHA Youth 10 & under, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, SPIRITED LIL PINE

2. místo NRHA Ladies, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Rookie, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz Senior reining, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

2. místo reining junior, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo reining junior, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

SMART CHICONITA - Kůň roku 2007 v reiningu senior

CONQUISTADOR DUN ME - Kůň roku 2007 v reiningu junior

Mistr ČR v reiningu senior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vicemistr ČR v reiningu senior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Mistr ČR v reiningu junior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vicemistr ČR v reiningu junior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vicemistr ČR v reiningu futurity, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Marian Štihel, SK SHINING JAC

Mistř ČR WRC v reiningu mládeže, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Martina Šmírová, BROOKS LEGACY

2. místo western horsemanship, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

3. místo western pleasure, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Hynek Fister a MONTY BLUE SKY - člen reprezentačního týmu České republiky

Ing. Klára Šalková a SMART CHICONITA - člen reprezentačního týmu České republiky

16. místo FEI European Championship Individual Final, Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

6. místo FEI European Championship Teams Final, Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

6. místo FEI European Championship Teams Final, Mooslargue, Francie, Hynek Fister, MONTY BLUE SKY

Účastník FEI CRIO (FEI Mistrovství Evropy 2007), Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Účastník FEI CRIO (FEI Mistrovství Evropy 2007), Mooslargue, Francie, Hynek Fister, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining open, NRHA Czech Cup II, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining SBH open, NRHA Czech Cup II, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

2. místo FEI CRI, kval. FEI Reining Masters' 07 Oklahoma (USA), Štěnovický Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, SK SHINING JAC

3. místo junior reining, kvalifikační závody WRC,Horka, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAYOS HONEY

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

2. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

Vítěz AQHA western horsemanship mládeže, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz AQHA reining mládeže, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Rookie, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo western pleasure all breeds open, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, LISA SHINER

3. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

4. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

6. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

4. místo reining int. open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

4. místo reining non pro, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ondřej Slamjak, SMART LITTLE JOKER

2. místo reining SBH open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining rookie, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ondřej Slamjak, SMART LITTLE JOKER

6. místo reining non pro, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, LISA SHINER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

3. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

2. místo western horsemanship mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Naše úspěchy

Jsme hrdi na to, že se nám dostává příležitosti trénovat a předvádět mnoho talentovaných koní. Níže je jen část z dosažených výsledků. Mimořádné poděkování patří všem majitelům, kteří nám dávají příležitost tyto talentované koně trénovat a předvádět.

 

Jsme rovněž hrdi na to, že můžeme pomáhat talentovaným mladým jezdcům a amatérským jezdcům v České republice. Během let jsme spolu dosáhli mnoha úspěchů díky týmové práci nás trenérů a skvělých klientů. Týmová práce je nedílnou součástí každodenního dění v PAINT HORSE s.r.o.

2016

2015

2015

Šampión roku 2015 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

vítěz OM ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR ČJF Krakovany, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

6. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining amatér, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

3. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining junior, Hynek Fister

3. místo M-ČR ČJF Krakovany, reining junior, Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

4. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

5. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Veronika Rolínková

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining amatér, SK Smart Command, David Zdráhal

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining junior, SK Smart Command,David Zdráhal

2. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, SK Smart Command, Klára Šalková

4. místo Mistrovství ČR WRC Kozlovice, reining junior,SK Smart Command, Klára Šalková

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

6. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

4. místo AQHA show Kozlovice - reining Junior - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

6. místo - MČR WRC Kozlovice - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

2. místo OM SM ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

3. místo závody WRC Čeladná - reining Junior - SK Chic N Shine,Klára Šalková

9. místo Mistrovství ČR ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

5. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo Oblastní mistrovství ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

1. místo závody WRC Horka n/Mor., reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

2. místo WRC závody Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner, Klára Šalková

2 místo Oblastní mistrovství ČJF, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

1. místo  závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz,  Martina Zelená

5. místo  závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

6. místo OM ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

5. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

2014

Kůň roku 2014 ČJF Marian Štihel, SK Whizchic

Marian Štihel s SK Whizchic - Šampión roku 2014 ČJF, Marian Štihel, SK Whizchic

Šampión roku 2014 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR ČJF, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR WRC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior,Marian Štihel, SK Whizchic

1 . místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Oblastního Mistrovství SM oblasti, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Poháru Kozlovice Cup 2014 - reining Junior (WRC), Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Horka n.Moravou, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo MEC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity L3 a L4, NRHA Roleski 4 Spins Circuit Show III, Polsko – SK Smart Whiz Olena, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

9. místo – reining jednotlivců, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 WRC, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2013

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

5. místo AQHA show Kozlovice Horses In Motion - Halter stallions 3 years old, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

1. místo - Mistrovství ČR ČJF, Krakovany, reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

3. místo NRHA Roleski 4 Spins, Roleski Ranch, Polsko - Open 3 yo  Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity, NRHA Roleski 4 Spins, Polsko – Miki Shining Easter, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining družstev, MČR ČJF, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2012

2. místo – 4-yo Non Pro Futurity, NRHA Czech, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo –  Youth 14-18, NRHA Czech, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

5. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka –  Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – One Tuff Ruf, v

Šampión roku 2012 WRC, reining mládež – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás