2008

1. místo – Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show II, Polsko – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

2. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV, Kozlovice – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Slide & Smile, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup V, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

6. místo – reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka – KR Happy Hour, Brenda Lesniczáková              

Kůň roku 2008 v reiningu senior, SMART CHICONITA2008

"Kůň roku 2008" v reiningu mládeže, SAYOS HONEY

"Nejtalentovanější mladý kůň roku 2008", SMART JESS STRIKE

Vítěz NRHA Futurity Open, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková,SAYOS SENORITA

Vítěz NRHA Ladies, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Rookie, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

3. místo NRHA SBH Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

3. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz Trail Open SPB, Paint European Championship, Kreuth (Německo), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Halter Aged Mares Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Hunter Under Saddle Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

3. místo Western Pleasure Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Trail Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo hunter under saddle, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

3. místo Halter 3-Yr-Old Mares, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

Vítěz western pleasure junior, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SASS EZE LASSY

2. místo Halter 3-Yr-Old Mares, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SASS EZE LASSY

Vítěz SPB Halter Jr Geldings (3 & U), Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Kateřina Strakošová, BRIGHTS PRIDE

Vítěz SPB Reining All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Kateřina Strakošová, BRIGHTS PRIDE

Vítěz SPB Halter Sr Mares (4 & O), Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz SPB Trail All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz SPB Western Pleasure All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo western horsemanship, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz showmanship at halter, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining, Hanácký Pohár Mládeže 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz showmanship at halter, Hanácký Pohár Mládeže 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo reining junior, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vicemistr v reiningu futurity, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Hynek Fister, SMART JESS STRIKE

Vítěz reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

3. místo reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

2. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

Vítěz reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

3. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo NRHA SBH Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

3. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining open, CRI, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining senior, Wooden Trophy II kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo reining junior, Wooden Trophy II kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

3. misto Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo western pleasure novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

3. místo hunt seat equitation youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo hunter under saddle open, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo reining open junior, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Reining Youth 14-18, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo showmanship at halter novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo showmanship at halter youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo halter aged mares, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz western horseman novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

3. místo reining mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining senior, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Marian Štihel, SMARTY CHIC ROOSTER

Vítěz reining mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo showmanship at halter mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo western horseman mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

Vítěz Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, BRIGHTS PRIDE

Vítěz showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Marian Štihel, PANSY JAC

2. místo western pleasure junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

3. místo showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

3. místo western pleasure senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, CASHES PRESTIGE

2. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

3. misto Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show II, Stare Zukowice (Polsko), Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo NRHA Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, MISS PINESTEIN

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MISS PINESTEIN

2. místo NRHA Rookie, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, SMARTY CHIC ROOSTER

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, BRIGHTS PRIDE

3. místo NRHA SBH open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

Vítěz NRHA Intermediate open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo NRHA Intermediate open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo NRHA Limited open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

 

Naše úspěchy

Jsme hrdi na to, že se nám dostává příležitosti trénovat a předvádět mnoho talentovaných koní. Níže je jen část z dosažených výsledků. Mimořádné poděkování patří všem majitelům, kteří nám dávají příležitost tyto talentované koně trénovat a předvádět.

 

Jsme rovněž hrdi na to, že můžeme pomáhat talentovaným mladým jezdcům a amatérským jezdcům v České republice. Během let jsme spolu dosáhli mnoha úspěchů díky týmové práci nás trenérů a skvělých klientů. Týmová práce je nedílnou součástí každodenního dění v PAINT HORSE s.r.o.

2016

2015

2015

Šampión roku 2015 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

vítěz OM ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR ČJF Krakovany, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

6. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining amatér, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

3. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining junior, Hynek Fister

3. místo M-ČR ČJF Krakovany, reining junior, Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

4. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

5. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Veronika Rolínková

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining amatér, SK Smart Command, David Zdráhal

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining junior, SK Smart Command,David Zdráhal

2. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, SK Smart Command, Klára Šalková

4. místo Mistrovství ČR WRC Kozlovice, reining junior,SK Smart Command, Klára Šalková

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

6. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

4. místo AQHA show Kozlovice - reining Junior - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

6. místo - MČR WRC Kozlovice - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

2. místo OM SM ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

3. místo závody WRC Čeladná - reining Junior - SK Chic N Shine,Klára Šalková

9. místo Mistrovství ČR ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

5. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo Oblastní mistrovství ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

1. místo závody WRC Horka n/Mor., reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

2. místo WRC závody Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner, Klára Šalková

2 místo Oblastní mistrovství ČJF, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

1. místo  závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz,  Martina Zelená

5. místo  závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

6. místo OM ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

5. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

2014

Kůň roku 2014 ČJF Marian Štihel, SK Whizchic

Marian Štihel s SK Whizchic - Šampión roku 2014 ČJF, Marian Štihel, SK Whizchic

Šampión roku 2014 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR ČJF, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR WRC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior,Marian Štihel, SK Whizchic

1 . místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Oblastního Mistrovství SM oblasti, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Poháru Kozlovice Cup 2014 - reining Junior (WRC), Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Horka n.Moravou, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo MEC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity L3 a L4, NRHA Roleski 4 Spins Circuit Show III, Polsko – SK Smart Whiz Olena, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

9. místo – reining jednotlivců, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 WRC, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2013

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

5. místo AQHA show Kozlovice Horses In Motion - Halter stallions 3 years old, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

1. místo - Mistrovství ČR ČJF, Krakovany, reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

3. místo NRHA Roleski 4 Spins, Roleski Ranch, Polsko - Open 3 yo  Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity, NRHA Roleski 4 Spins, Polsko – Miki Shining Easter, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining družstev, MČR ČJF, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2012

2. místo – 4-yo Non Pro Futurity, NRHA Czech, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo –  Youth 14-18, NRHA Czech, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

5. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka –  Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – One Tuff Ruf, v

Šampión roku 2012 WRC, reining mládež – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás