2009

2009

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup I, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup II, Horka – Miss Pinestein, , Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup III, Kozlovice – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV, Kozlovice – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining mládeže, MČR ČJF v reiningu, Kozlovice – Smart Chiconita

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF v reiningu, Kozlovice – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2009 v reiningu futurity, SAYOS SHINING CHEX

3. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

2. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining senior, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz freestyle reining, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, SK GALLO PINE

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, SK SMART TAMINIC

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Hynek Fister, SK GALLO PINE

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, AP SMART TEE

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Hynek Fister SHEZA NINOS CHEX

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2009, Kozlovice, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV 2009, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining Ladies, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo NRHA Youth 13&under, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining open, CRI 1*, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz western pleasure začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz western horsemanship open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz trail open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz showmanship at halter amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz western horsemanship začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

2. místo western pleasure začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

3. misto Senior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SHEZA NINOS CHEX

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, AP SMART TEE

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz western horsemanship open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

3. místo reining open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

3. místo reining začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

2. místo reining začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

3. místo NRHA Youth 13&under, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, REGINA WAR BLOSSOM

2. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show I, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show I, Polsko, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz trail senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz western pleasure senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Dana Orlitová, SMART LUCKY MELS

Vítěz western horsemanship, kvalifikační závody WRC, Horka, Dana Orlitová, SMART LUCKY MELS

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Horka, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAYOS BIT O HONEY

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

2. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, REGINA WAR BLOSSOM

2. místo NRHA Limited Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

3. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

3. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo NRHA Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Marian Štihel, SK SMART TAMINIC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. misto reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, TOP PRIZE KID

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup I 2009, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup I 2009, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Naše úspěchy

Jsme hrdi na to, že se nám dostává příležitosti trénovat a předvádět mnoho talentovaných koní. Níže je jen část z dosažených výsledků. Mimořádné poděkování patří všem majitelům, kteří nám dávají příležitost tyto talentované koně trénovat a předvádět.

 

Jsme rovněž hrdi na to, že můžeme pomáhat talentovaným mladým jezdcům a amatérským jezdcům v České republice. Během let jsme spolu dosáhli mnoha úspěchů díky týmové práci nás trenérů a skvělých klientů. Týmová práce je nedílnou součástí každodenního dění v PAINT HORSE s.r.o.

2016

2015

2015

Šampión roku 2015 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

vítěz OM ČJF Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR ČJF Krakovany, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo MČR WRC Kozlovice, reining junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

1. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Shining Ruf, jezdec Marian Štihel

6. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,  SK Shining Ruf,jezdec Marian Štihel

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining amatér, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

3. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining junior, Hynek Fister

3. místo M-ČR ČJF Krakovany, reining junior, Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

4. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity, SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

2. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Hynek Fister

5. místo závody ČJF Kozlovice, reining Futurity,SK Ruf Result, jezdec Veronika Rolínková

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining amatér, SK Smart Command, David Zdráhal

2. místo AQHA show Horses In Motion Kozlovice, reining junior, SK Smart Command,David Zdráhal

2. místo závody WRC Kozlovice, reining junior, SK Smart Command, Klára Šalková

4. místo Mistrovství ČR WRC Kozlovice, reining junior,SK Smart Command, Klára Šalková

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

6. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Kozlovice - reining Junior -SK Chic N Shine, Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

4. místo AQHA show Kozlovice - reining Junior - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

6. místo - MČR WRC Kozlovice - reining Amatér - SK Chic N Shine,Jaroslav Kostera

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

3. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

4. místo závody ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

2. místo OM SM ČJF Kozlovice - reining Junior, SK Chic N Shine,Klára Šalková

3. místo závody WRC Čeladná - reining Junior - SK Chic N Shine,Klára Šalková

9. místo Mistrovství ČR ČJF Kozlovice - reining Junior,SK Chic N Shine, Klára Šalková

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

5. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner, Jaroslav Kostera

2. místo Oblastní mistrovství ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

1. místo závody WRC Horka n/Mor., reining amatér, SK Gunshiner,Jaroslav Kostera

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

2. místo WRC závody Kozlovice, reining senior, SK Gunshiner, Klára Šalková

2 místo Oblastní mistrovství ČJF, reining senior, SK Gunshiner,Klára Šalková

1. místo  závody WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz,  Martina Zelená

5. místo  závody WRC Čeladná, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

6. místo OM ČJF Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

5. místo M-ČR WRC Kozlovice, reining amatér, SK Hollywhiz, Martina Zelená

2014

Kůň roku 2014 ČJF Marian Štihel, SK Whizchic

Marian Štihel s SK Whizchic - Šampión roku 2014 ČJF, Marian Štihel, SK Whizchic

Šampión roku 2014 WRC - reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR ČJF, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Mistr ČR WRC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior,Marian Štihel, SK Whizchic

1 . místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Oblastního Mistrovství SM oblasti, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

2. místo závody WRC Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

Vítěz Poháru Kozlovice Cup 2014 - reining Junior (WRC), Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

1. místo závody WRC Horka n.Moravou, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

3. místo MEC, reining Junior, Marian Štihel, SK Whizchic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity L3 a L4, NRHA Roleski 4 Spins Circuit Show III, Polsko – SK Smart Whiz Olena, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining družstev, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

9. místo – reining jednotlivců, Youth European Championship FEI – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Krakovany – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF, Kozlovice – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 ČJF, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

Šampión roku 2014 WRC, reining mládež – Ima Lil Pepto, Brenda Lesniczáková

2013

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

5. místo AQHA show Kozlovice Horses In Motion - Halter stallions 3 years old, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice - reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

1. místo - Mistrovství ČR ČJF, Krakovany, reining Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

3. místo NRHA Roleski 4 Spins, Roleski Ranch, Polsko - Open 3 yo  Futurity, Marian Štihel, SK Whizcic

 

2. místo – 3-yo Non Pro Futurity, NRHA Roleski 4 Spins, Polsko – Miki Shining Easter, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining družstev, MČR ČJF, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2012

2. místo – 4-yo Non Pro Futurity, NRHA Czech, Krakovany – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining mládež, OM Severní Morava ČJF, Kozlovice – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo –  Youth 14-18, NRHA Czech, Kozlovice – Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

5. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka –  Top Smart Lena, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining mládež, MČR ČJF, Krakovany – One Tuff Ruf, v

Šampión roku 2012 WRC, reining mládež – One Tuff Ruf, Brenda Lesniczáková

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás