2011

Finalista FEI European Championship, třída Youth, Rakousko, Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

6. místo třída reining mládeže, Mistrovství ČR ČJF, Kozlovice, Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

4. místo třída reining senior, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

5. místo třída reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

8. místo třída reining senior, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice , Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

7. místo třída reining senior, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice , Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

6. místo třída reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice , Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

2. místo třída reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice , Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

2010

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining mládeže, Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining amatér,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

5. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining amatér,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining senior,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

7. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining amatér,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

6. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining senior,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

3. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining mládeže,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

Vítěz kvalifikačních závodů ČJF Kozlovice ve třídě reining mládeže,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

2. místo kvalifikační závody ČJF Kozlovice ve třídě reining amatér,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

6. místo NRHA Uniga Cup IV. ve třídě Rookie Level 2,  Brenda Lesniczáková, Smart Chiconita

2. místo – 4-yo Non Pro Futurity, NRHA Roleski 4 Spins IV, Polsko – AP Smart Tee, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&Under, NRHA Uniga Cup II, Kozlovice – Pine Lil Rooster, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – AP Smart Tee, Brenda Lesniczáková

2. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – Pine Lil Rooster, Brenda Lesniczáková

 

2009

2009

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup I, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup II, Horka – Miss Pinestein, , Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup III, Kozlovice – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV, Kozlovice – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining mládeže, MČR ČJF v reiningu, Kozlovice – Smart Chiconita

1. místo – reining mládeže, MČR ČJF v reiningu, Kozlovice – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

3. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – reining, MČR mládeže WRC, Horka – NA Smartin Daughter, Brenda Lesniczáková

Kůň roku 2009 v reiningu futurity, SAYOS SHINING CHEX

3. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

2. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining senior, MČR ČJF v reiningu 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz freestyle reining, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, SK GALLO PINE

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, SK SMART TAMINIC

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Hynek Fister, SK GALLO PINE

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, AP SMART TEE

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Hynek Fister SHEZA NINOS CHEX

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2009, Kozlovice, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV 2009, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining Ladies, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo NRHA Youth 13&under, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show III, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining open, CRI 1*, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz western pleasure začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz western horsemanship open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz trail open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz showmanship at halter amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

Vítěz western horsemanship začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

2. místo western pleasure začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Michaela Huserová, SMART LUCKY MELS

3. misto Senior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SHEZA NINOS CHEX

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, AP SMART TEE

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup III 2009, Kozlovice, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

Vítěz western horsemanship open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

3. místo reining open, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

3. místo reining začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kristýna Kleiblová, COCOAS CADILLAC

2. místo reining začínající, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Daniela Doležalová, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

3. místo NRHA Youth 13&under, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, REGINA WAR BLOSSOM

2. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show II, Polsko, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA SBH Open, Roleski 4 Spins Show I, Polsko, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo NRHA Novice Horse Open, Roleski 4 Spins Show I, Polsko, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

Vítěz trail senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz western pleasure senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Dana Orlitová, SMART LUCKY MELS

Vítěz western horsemanship, kvalifikační závody WRC, Horka, Dana Orlitová, SMART LUCKY MELS

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Horka, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAYOS BIT O HONEY

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Marian Štihel, PINE LIL HAIDAS

2. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, REGINA WAR BLOSSOM

2. místo NRHA Limited Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Miroslav Doležal, KR HAPPY HOUR

3. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

3. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo NRHA Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup II 2009, Horka, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, NA SMARTIN DAUGHTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, NA SMARTIN DAUGHTER

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Marian Štihel, SK SMART TAMINIC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING CHEX

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Marian Štihel, LIL SHINING JEWEL

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. misto reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, TOP PRIZE KID

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup I 2009, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup I 2009, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2008

1. místo – Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show II, Polsko – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

2. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV, Kozlovice – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Slide & Smile, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

1. místo – Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup V, Nová Amerika – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

6. místo – reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka – Miss Pinestein, Brenda Lesniczáková

4. místo – reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka – KR Happy Hour, Brenda Lesniczáková              

Kůň roku 2008 v reiningu senior, SMART CHICONITA2008

"Kůň roku 2008" v reiningu mládeže, SAYOS HONEY

"Nejtalentovanější mladý kůň roku 2008", SMART JESS STRIKE

Vítěz NRHA Futurity Open, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková,SAYOS SENORITA

Vítěz NRHA Ladies, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Rookie, NRHA Slide & Smile 2008, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

3. místo NRHA SBH Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

3. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup V 2008, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

Vítěz Trail Open SPB, Paint European Championship, Kreuth (Německo), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Halter Aged Mares Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Hunter Under Saddle Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

3. místo Western Pleasure Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz Trail Open SPB, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo hunter under saddle, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

3. místo Halter 3-Yr-Old Mares, Czech Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

Vítěz western pleasure junior, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SASS EZE LASSY

2. místo Halter 3-Yr-Old Mares, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SASS EZE LASSY

Vítěz SPB Halter Jr Geldings (3 & U), Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Kateřina Strakošová, BRIGHTS PRIDE

Vítěz SPB Reining All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Kateřina Strakošová, BRIGHTS PRIDE

Vítěz SPB Halter Sr Mares (4 & O), Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz SPB Trail All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

Vítěz SPB Western Pleasure All Ages, Paint Horse Club Show (APHA Approved Show), Motěšice (Slovensko), Václav Orlita, SMART LUCKY MELS

2. místo western horsemanship, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo reining, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz showmanship at halter, MČR mládeže WRC ČR 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining, Hanácký Pohár Mládeže 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz showmanship at halter, Hanácký Pohár Mládeže 2008, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo reining junior, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vicemistr v reiningu futurity, MČR ČJF v reiningu 2008, Nová Amerika, Hynek Fister, SMART JESS STRIKE

Vítěz reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

3. místo reining open, Wooden Trophy Finále, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

2. místo reining amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

Vítěz reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

3. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Kozlovice, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo NRHA Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo NRHA Limited Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo NRHA SBH Open, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Hynek Fister, LADY LUCK WHIZ

3. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Dominik Golminc, LADY LUCK WHIZ

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Youth 13&under, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

3. místo NRHA Non Pro, NRHA Uniga-cz Cup IV 2008, Kozlovice, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

2. místo reining open, CRI, Kozlovice, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining senior, Wooden Trophy II kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo reining junior, Wooden Trophy II kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SAYOS SENORITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

3. misto Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo western pleasure novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

3. místo hunt seat equitation youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo hunter under saddle open, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

2. místo reining open junior, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Reining Youth 14-18, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo showmanship at halter novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo showmanship at halter youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo halter aged mares, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz western horseman novice youth, 7th CZQHA Show, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz NRHA Rookie, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup III 2008, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Dominik Golminc, SMART CHICONITA

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace II, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

2. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, InSpinRace I, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

3. místo reining mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining senior, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Marian Štihel, SMARTY CHIC ROOSTER

Vítěz reining mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo showmanship at halter mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo western horseman mládeže, Wooden Trophy I kolo, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

3. místo Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, PINE LIL HAIDAS

Vítěz Futurity reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, BRIGHTS PRIDE

Vítěz showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Marian Štihel, PANSY JAC

2. místo western pleasure junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, SASS EZE LASSY

3. místo showmanship at halter, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, CASHES PRESTIGE

3. místo western pleasure senior, kvalifikační závody WRC, Horka, Václav Orlita, CASHES PRESTIGE

2. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

3. misto Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. misto Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz NRHA Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show II, Stare Zukowice (Polsko), Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo NRHA Youth 13&under, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Brenda Lesniczaková, MISS PINESTEIN

2. místo reining junior, kvalifikační závody WRC, Horka, Ing. Klára Šalková, MISS PINESTEIN

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MISS PINESTEIN

2. místo NRHA Rookie, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo NRHA Youth 14-18, NRHA Roleski 4 Spins Show I, Stare Zukowice (Polsko), Martina Šmírová, SAYOS HONEY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, SMARTY CHIC ROOSTER

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, BRIGHTS PRIDE

3. místo NRHA SBH open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, PER D UNO

Vítěz NRHA Intermediate open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo NRHA Intermediate open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAYOS HONEY

3. místo NRHA Limited open, NRHA Uniga-cz Cup I 2008, Nová Amerika, Marian Štihel, THIS CHIC CAN SKIP

 

2007

Vítěz NRHA Youth 10 & under, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Brenda Lesniczaková, SPIRITED LIL PINE

2. místo NRHA Ladies, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz NRHA Youth 14-18, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Rookie, NRHA Slide & Smile 2007, Nová Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz Senior reining, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

2. místo reining junior, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo reining junior, MČR Dospělí WRC ČR 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

SMART CHICONITA - Kůň roku 2007 v reiningu senior

CONQUISTADOR DUN ME - Kůň roku 2007 v reiningu junior

Mistr ČR v reiningu senior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vicemistr ČR v reiningu senior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Mistr ČR v reiningu junior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vicemistr ČR v reiningu junior, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vicemistr ČR v reiningu futurity, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

3. místo reining futurity, MČR ČJF v reiningu 2007, Nová Amerika, Marian Štihel, SK SHINING JAC

Mistř ČR WRC v reiningu mládeže, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Martina Šmírová, BROOKS LEGACY

2. místo western horsemanship, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

3. místo western pleasure, MČR mládeže WRC ČR 2007, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Hynek Fister a MONTY BLUE SKY - člen reprezentačního týmu České republiky

Ing. Klára Šalková a SMART CHICONITA - člen reprezentačního týmu České republiky

16. místo FEI European Championship Individual Final, Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

6. místo FEI European Championship Teams Final, Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

6. místo FEI European Championship Teams Final, Mooslargue, Francie, Hynek Fister, MONTY BLUE SKY

Účastník FEI CRIO (FEI Mistrovství Evropy 2007), Mooslargue, Francie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Účastník FEI CRIO (FEI Mistrovství Evropy 2007), Mooslargue, Francie, Hynek Fister, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining open, NRHA Czech Cup II, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

Vítěz reining SBH open, NRHA Czech Cup II, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Nová Amerika, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Nová Amerika, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

2. místo FEI CRI, kval. FEI Reining Masters' 07 Oklahoma (USA), Štěnovický Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, GOLDEN HIGH BROW JAC

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Marian Štihel, SK SHINING JAC

3. místo junior reining, kvalifikační závody WRC,Horka, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAYOS HONEY

3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

3. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

2. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SK GREAT PINE SMART

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Lukáš Bartko, SMART CHICONITA

Vítěz AQHA western horsemanship mládeže, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz AQHA reining mládeže, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo NRHA Rookie, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo western pleasure all breeds open, CZQHA Show 2007, Nova Amerika, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marian Štihel, SK SHINING JAC

2. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, SAYOS HONEY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

2. místo reining amater, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining junior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

2. místo reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Barbora Kubicová, LISA SHINER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Ing. Klára Šalková, LISA SHINER

3. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ing. Klára Šalková, SMART LITTLE JOKER

4. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY

6. místo reining open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

4. místo reining int. open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

4. místo reining non pro, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ondřej Slamjak, SMART LITTLE JOKER

2. místo reining SBH open, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining rookie, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Ondřej Slamjak, SMART LITTLE JOKER

6. místo reining non pro, NRHA Roleski 4 Spins Show, Polsko, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, LISA SHINER

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

2. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Vítěz reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

3. místo reining junior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER

Vítěz reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

3. místo reining senior, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY

2. místo western horsemanship mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

Vítěz reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ

2006

  • 20065. místo reining (restricted division), FEI World Reining Masters, Denver (USA), Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING SUN
  • 9. místo Open reining (open division), FEI World Reining Masters, Denver (USA), Ing. Klára Šalková, SAYOS SHINING SUN
  • Vítěz NRHA Youth 14-18, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining mládeže, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining mládeže, Ride in Colours 2006, Horka, Martina Šmírová, KR HAPPY HOUR
  • Vítěz Autodemont Freestyle Reining, Ride in Colours 2006, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. místo reining Amater, Ride in Colours 2006, Horka, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Junior reining, Ride in Colours 2006, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 2. místo NRHA Open, Ride in Colours 2006, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 2. místo Senior reining, Ride in Colours 2006, Horka, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 4. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, MČR ČJF v reiningu 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Vítěz Senior reining, MČR Dospělí WRC ČR 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Senior reining, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz freestyle reining, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 2. misto reining open, Finále Wooden Trophy, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo Junior reining, kvalifikační závody WRC, Rožnov, Marián Štihel, CB SUGAR DUNNIT
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody WRC, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • Vítěz western riding, kvalifikační závody WRC, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 2. misto Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 3. misto Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 2. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining open, CRI 1*, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 2. místo reining open, CRI 1*, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 4. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 4. místo reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Št. Borek, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marián Štihel, NA SMART DOC DUTCH
  • 3. místo western pleasure mládeže, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • 2. místo reining Amater, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, CZQHA Show 2006, Nová Amerika, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo western horsemanship mládeže, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz reining mládeže, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 2. místo Senior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • 2. místo Junior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • Vítěz Junior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 3. místo reining futurity, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Marián Štihel, NA SMART DOC DUTCH
  • 3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME
  • 2. místo reining Amater, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • 3. místo Senior reining, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vítěz reining Amater, 1. kolo Wooden Trophy, Rožnov, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Vítěz Senior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 3. místo reining mládeže, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Vítěz Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, FIVES ROOSTER
  • 3. místo Junior reining, kvalifikační závody ČJF v reiningu, Horka, Hynek Fister, CONQUISTADOR DUN ME

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás