2005

  • 2005SMART CHICONITA Šampion roku Senior reining
  • SMART CHICONITA Šampion roku reining Youth
  • MONTY BLUE SKY Šampion roku Junior reining
  • Vítěz CRI Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 5. místo NRHA Bronze Trophy Open, Slide & Smile, Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 3. místo NRHA Intermediate Open, Slide & Smile, Nova Amerika, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 5. místo NRHA Youth 13 & under, Slide & Smile, Nova Amerika, Martina Smirova, SAN DELLA LENA
  • Účastník FEI CRIO, Manerbio, Itálie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz Junior reining, Central European Cup, Čeladna, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 2. místo Junior reining, Central European Cup, Čeladna, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 3. místo Junior reining, Central European Cup, Čeladna, Karel Barotek, HOLLYWOOD SPINSTEP
  • 2. místo Senior reining, Central European Cup, Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz Trail All Ages, Central European Cup, Čeladna, Hana Šimíčková, ZIPPI TOLY EXPRESSO
  • Vítěz reining Open, Czech Paint Show, Čeladna, Ing. Klára Šalková, DOC CHEXY RIDGE
  • Vítěz Amateur reining, Czech Paint Show, Čeladna, Hana Vaňková, DOC CHEXY RIDGE
  • Vítěz Trail All Ages Breeding Stock, Czech Paint Show, Čeladna, Hana Šimíčková, ZIPPI TOLY EXPRESSO
  • Vítěz Western Pleasure All Ages Breeding Stock, Czech Paint Show, Čeladna, Hana Šimíčková, ZIPPI TOLY EXPRESSO
  • Mistr Republiky WRC Senior reining, Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr Republiky WRC Junior reining, Čeladna, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • Vicemistr Republiky WRC Junior reining, Čeladna, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • 3. místo Junior reining, Mistrovství Republiky WRC, Čeladna, Karel Barotek, HOLLYWOOD SPINSTEP
  • Mistr Republiky WRC Western Pleasure mládeže, Nova Amerika, Markéta Zezulková, SMART MAKY LENA
  • Mistr Republiky WRC Trail mládeže, Nova Amerika, Václav Orlita, JONATHAN DEE BAR
  • 16. místo Junior reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, BROOKS LEGACY
  • 19. místo Snaffle Bit/Hackamore reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • 28. místo Amateur reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Monika Julinová, MISS BOBBY JAC SCOOT
  • 30. místo Amateur reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Petr Julina, BUENO CHEX LADY
  • Účastník European QH Championship Junior reining, Kreuth, Německo, Hynek Fister, SAN DELLA LENA
  • Účastník European QH Championship reining mládeže, Kreuth, Německo, Martina Šmírová, SAN DELLA LENA
  • Účastník European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Účastník European QH Championship, Kreuth, Německo, Kateřina Strakošová, BROOKS LEGACY
  • Účastník European QH Championship, Kreuth, Německo, Barbora Kubicová, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Mistr ČJF Senior reining, Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČJF Futurity reining, Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, DOC CHEXY RIDGE
  • 2. místo CRI Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Účastník Euro Cup Youth, Mooslargue, Francie, Markéta Zezulková, SMART MAKY LENA
  • Mistr ČJF Slezskomoravský kraj Senior reining, Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČJF Slezskomoravský kraj Junior reining, Čeladna, Ing. Klára Šalková, DIAMONDS N GIN PLEEZ
  • Mistr ČJF Slezskomoravský kraj reining mládeže, Čeladna, Markéta Zezulková, SMART CHICONITA
  • Vítěz Junior reining, AQHA Show, Nova Amerika, Karel Barotek, SMART MAKY LENA
  • 3. místo Senior reining, AQHA Show, Nova Amerika, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz Western Horsemanship mládeže, AQHA Show, Nova Amerika, Markéta Zezulková, SMART MAKY LENA
  • Vítěz NRHA SBH Open, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Ing. Klára Šalková, DIAMOND N GIN PLEEZ
  • 7. místo NRHA Bronze Trophy Open, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 5. místo NRHA Intermediate Open, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 3. místo NRHA Non Pro, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Petr Julina, BUENO CHEX LADY
  • Vítěz reining mládeže, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Markéta Zezulková, SMART CHICONITA
  • 2. místo NRHA Youth 14-18, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Markéta Zezulková, SMART MAKY LENA
  • 3. místo NRHA SBH Open, Čeladna Ride & Slide, Čeladna, Ing. Klára Šalková, AP GENUINE DOC HAT
  • Kvalifikován na FEI European Reining Championship, Manerbio, Itálie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA

2004

  • SMART CHICONITA Šampion roku Senior reining2004
  • BUENO CHEX LADY Šampion roku Junior reining
  • BUENO CHEX LADY Šampion roku Amateur reining
  • DOC TONI TEE Šampion roku reining mládeže
  • SMART MAKY LENA Šampion roku showmanship at halter
  • Vítěz CRI Čeladna, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Účastník European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Účastník European QH Championship, Kreuth, Německo, Petr Julina, BUENO CHEX LADY
  • Mistr Republiky WRC Senior reining, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 3. místo Senior reining, Mistrovství Republiky WRC, Karel Barotek, MISS BOBBY JAC SCOOT
  • Vicemistr Republiky WRC Junior reining, Ing. Klára Šalková, BUENO CHEX LADY
  • 3. místo Junior reining, Mistrovství Republiky WRC, Ing. Klára Šalková, DOC TONI TEE
  • Vicemistr Republiky WRC, Amateur reining, Petr Julina, BUENO CHEX LADY
  • Vicemistr Republiky WRC, western pleasure, Eliška Orlitová, MR EXPRESSO
  • Mistr Republiky WRC trail mládeže, Václav Orlita, JONATHAN DEE BAR
  • Vicemistr Republiky WRC western pleasure mládeže, Václav Orlita, JONATHAN DEE BAR
  • Vicemistr Republiky WRC reining mládeže, Vendula Šimíčková, SPIRITED LIL PINE
  • Mistr ČJF Senior reining, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 3. místo Senior reining, Mistrovství ČJF, Karel Barotek, MISS BOBBY JAC SCOOT
  • Vicemistr ČJF reining mládeže, Markéta Zezulková, SMART MAKY LENA
  • Vicemistr ČJF Junior reining, Ing. Klára Šalková, DOC TONI TEE
  • Mistr ČJF Amateur reining, Markéta Zezulková, DOC TONI TEE
  • Vítěz Senior Reining, AQHA Show, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz reining, Autodemont Cup, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 2. místo reining, Autodemont Cup, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • Vítěz reining mládeže, Wooden Trophy, Markéta Zezulková, DOC TONI TEE
  • 2. místo reining mládeže, Wooden Trophy, Lukáš Bartko, COL JAY JAYS STORMY
  • 2. místo Open reining, Wooden Trophy, Ing. Klára Šalková, DOC TONI TEE
  • 13. místo Junior Bit Open reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, MONTY BLUE SKY
  • 13. místo Junior Snaffle Bit reining, European QH Championship, Kreuth, Německo, Ing. Klára Šalková, BUENO CHEX LADY

2003

  • SMART CHICONITA Šampion roku Senior reining2003
  • MR EXPRESSO Šampion roku western pleasure
  • Ing. Klára Šalková a SMART CHICONITA - člen reprezentačního týmu České republiky
  • Účastník FEI European Reining Championship, Reggio Emilia, Itálie, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČR WRC reining mládeže, Markéta Zezulková, SPIRITED LIL PINE
  • Mistr ČR WRC Amateur reining, Monika Julinová, MISS BOBBY JAC SCOOT
  • Vítěz Open reining, Wooden Trophy, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz western pleasure, Wooden Trophy, Eliška Orlitová, MR EXPRESSO

2002

  • SMART CHICONITA Šampion Roku v reiningu S Junior2002
  • Mistr ČR CZRHA reining "S" Junior, Karel Barotek, SPIRITED LIL PINE
  • Vicemistr Republiky WRC, reining "S" Amateur, Petr Julina, YOU RIDGE SAM
  • Účastník Americana 2002, Augsburg, Německo, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • 21. místo Mistrovství světa WEG Jerez de la Frontera, Španělsko, Daniel Jablonský, BROKAT
  • Vítěz Halter Kostelany B, Ing. Petr Julina, CATRIONA ACE
  • Vítěz reiningu S Junior, Koryčany B, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz reiningu S Junior, Kostelany B, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Vítěz reiningu S Junior, Kostelany B, Karel Barotek, SPIRITED LIL PINE
  • Vítěz halter Koryčany B, Jana Kaděrová, MISS BOBBY JAC SCOOT
  • Vítěz reiningu S Junior, Pardubice B, Monika Julinová, MISS TOLY HONORACE
  • Vítěz reiningu S Junior, CZRHA Nová Amerika, Karel Barotek, SPIRITED LIL PINE

2001

  • SMART CHICONITA Šampion Roku v reiningu S Junior2001
  • Ing. Klára Šalková a SMART CHICONITA - člen reprezentačního týmu České republiky
  • Mistr ČR WRC reining All Ages, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČR WRC reining S Junior, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČR CZRHA reining S Junior, Ing. Klára Šalková, SMART CHICONITA
  • Mistr ČR CZRHA reining Non Pro Novice, Karel Barotek, SPIRITED LIL PINE
  • Mistr ČR WRC mládeže western pleasure, Eliška Orlitová, PESNICKETY ZIPPER
  • Vítěz reiningu open, Paint Show 2001, Karel Barotek, WAR LEO VERSA
  • Vítěz western pleasure open, Paint Show 2001, Karel Barotek, MR EXPRESSO
  • 3. místo western pleasure, APHA Rakousko, Karel Barotek, MR EXPRESSO

2000

  • Ing. Klára Šalková a JJS SPIT SHINE - člen reprezentačního týmu České republiky2000
  • Mistr ČR WRC reining S Junior, Ing. Klára Šalková, JJS SPIT SHINE
  • Mistr ČR WRC mládeže halter, Eliška Orlitová, PESNICKETY ZIPPER
  • Mistr SR reining L, Ing. Klára Šalková, JJS SPIT SHINE
  • Mistr SR western pleasure, Lenka Hoferová, MITO POKE
  • 2. místo MČR mládeže western pleasure, Eliška Orlitová, PESNICKETY ZIPPER
  • 16. místo ME QH reining S Junior, Ing. Klára Šalková, JJS SPIT SHINE
  • 3. místo Kůň Roku, MITO POKE

Kontakt

PAINT HORSE s.r.o.
739 47 Kozlovice 928
Czech Republic
painthorseranch@seznam.cz
tel.: +420 777 144 244 | +420 733 689 450

 

Sledujte nás